Rankų darbo kosmetika

person Autorius: ŽALIBURTAI.LT list Paskelbta: Kosmetika Data: comment Komentaras: 0 favorite Paspaudimai: 2049

Natūralu natūralu natūralu - šis žodis kartais taip nuvalkiotas, kad net nežinau kas yra natūralu, o kas ne. Kai kurios įmonės sau leidžia vadinti save natūralios...

Natūralu natūralu natūralu - šis žodis kartais taip nuvalkiotas, kad net nežinau kas yra natūralu, o kas ne. Kai kurios įmonės sau leidžia vadinti save natūralios kosmetikos gamintojais, nors naudoja antrinius naftos produktus. Kai parodoje paklausiau - man atsakė tiesiai: "mes neteigiame, kad mūsų kosmetika ekologiška, o natūralu viskas, kas iš gamtos. Nafta juk iš gamtos?". Nebeturėjau argumentų, bet tik dar labiau patvirtino mano norą ir toliau gaminti viską pačiai. Kodėl pavadinau "rankų darbo"? Todėl, kad sukurta rankomis. O ar viduje viskas, kas natūralu, ekologiška ir šviežia jau priklauso tik nuo paties gamintojo. Aš nerašysiu šiandien apie parabenus, SLS, propylen glikolį, parafiną ir kitus brudus. Apie juos tikrai yra pakankamai daug prirašyta. Aš sulaukiau nemažai klausimų apie veido kremus, užklausų ir prašymų sukurti, todėl papasakosiu kokie yra to pliusai ir minusai.
Pliusai ir minusai
Pagrindinis rankų darbo kosmetikos minusas yra tas, kad ji genda greitai. Gamykloje yra naudojami sintetinės medžiagos, įvairūs konservantai, kurie prailgina kosmetikos galiojimo laiką iki 2-3 metų. Jeigu naudojate natūralias medžiagas, konservuojate nedaug - tokią kosmetiką reikia sunaudoti greitai. Ilgiausiai - per 3 mėnesius. Todėl negalima jos prigaminti didelių partijų, todėl ir kaina jos yra santykinai didesnė nei parduotuvėje pirkto NIVEA kremo.
Mano akimis žiūrint, pagrindinis pliusas, kurį aš matau individualios kosmetikos gaminime, yra tas, kad ji maksimaliai priaikyta kiekvienam veidui individualiai. Patikėkit, tas pseudo skirstymas visų pasaulio žmonių odų į 4 tipus yra tik gamintojų išmislas. Juk gali būti oda sausa, bet su kuperoze, mišri su išsiplėtusiomis poromis, mišri, bet riebiose plotuose turėti aknę. Ir tų problemų yra begalės, tipų yra begalės. Vien tai, kad žmogus jaučia odos sausumą, nebūtinai gali būti todėl, kad oda yra sausa, o todėl, kad ji per mažai drėkinama. Todėl man kremo kūrimas yra kaip suknelės siuvimas. Aš kartais save lyginu su dizaineriu. Prieš gamindama kremą aš duodu klausimyną arba apklausiu žmogų, apžiūriu odą, nes kartais žmogus gali nežinoti kad turi vieną ar kitą problemą. Ir tik tada dėlioju ir skaičiuoju receptą. Dar vienas pliusas yra tai, kad tu tiksliai žinai ką įdėjai ir kiek. Jeigu naudojai haliuroninę rūgštį, tai tiksliai žinai kiek % ten įdėjai, o ne tik pėdsakas, kaip kad galima rasti gamyklose gaminamuose kremuose. Laikui bėgant atsirenki aliejus, hidrolatus, aktyvus kurie tinka tavo odai. Ne veltui holivudo žvaigždės moka tūkstančius Prancūzijos laboratorijų ekspertams už individualių kremų kūrimą.
Nepamirškite, kad gaminimas sau yra nuostabus laiko praleidimas. Ir tas jausmas nedingsta po savaitgalio - kas kartą kai tepiesi savo sukurtu kremu, ar prausiesi savo pagamintu muilu prisimeni tą emociją, kuri tave aplankė kai jį gaminai.

Smagaus penktadienio!
Rūta

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
close Prekių Krepšelis

Naujos Paskyros Sukūrimas