PRABANGA ALSUOJANTI ROŽIŲ VONIA

person Autorius: ŽALIBURTAI.LT list Paskelbta: Kūnui Data: comment Komentaras: 0 favorite Paspaudimai: 494


Paskutinėmis dienomis taip karšta, kad nosies nesinori kišti niekur. Bet ir namuose karštis daro savo - antroje dienos pusėje jaučiamas nuovargis ir ...


Paskutinėmis dienomis taip karšta, kad nosies nesinori kišti niekur. Bet ir namuose karštis daro savo - antroje dienos pusėje jaučiamas nuovargis ir dirglumas, kuris atsirado nuo kaitros.
Aš visą šią savaitę leidžiu sau prabangą - kai vaikas miega pietų miegelį, o už lango kaitra viršija 30 laipsnių pavėsyje, aš lendu į rožių vonią.
Prisipažinsiu, viena iš mano iš paskutinių mano meilių - vonios pudros. Jas atradau, kai gimė sūnus ir į voneles nesinorėjo pilti nei natūralaus muilo, nei parduotuvėje parduodamų prausiklių.
Taigi - šiandien dalinuosi prabanga alsuojančiu rožių vonios pudros receptu. Receptas labai paprastas - didžiąją dalį ingridientų galima rasti beveik kiekvienuose namuose. O jei nėra, galima nusipirkti bet kurioje parduotuvėje.
Valgomoji soda padeda odai pašalinti negyvasias ląsteles. Epsom druska atpalaiduoja raumenis ir mažina nuovargį. Rožių eterinis aliejus - gerina nuotaiką, mažina dirglumą, didina džiaugsmą. Rožių žiedlapiai šiltame vandenyje skleidžia savo aromatą. Po tokios vonios tikrai jautiesi kaip naujai gimęs. Man, asmeniškai, tai prilygsta popiečio grožio miegui, tik trunka trumpiau.

1 voniai jums reikės:

  • 50ml valgomosios sodos
  • 50ml epsom druskos (jeigu neturite, galite naudoti Negyvosis jūros druską arba tiesiog Atlanto vandenyno druską)
  • 15ml (1 valdomasis šaukštas) džiovintų rožių žiedlapių (gali būti iš karto sumalti į miltelius)
  • 5l rožių otto (gryno eterinio aliejaus)
  • stiklinio sandaraus indelio, jeigu sugalvotumėte pasigaminti ne vienam kartui, o šiek tiek daugiau (kiekius atitinkamai padauginkite).

Kaip gaminti?
Labai paparastai. Paprastesnio recepto tikriausiai ir būti negali. Jeigu turite džiovintus rožių žiedlapius - sumalkite juos kavamale iki miltelių. Stikliniame inde sumaišykite visus sausus ingridientus. Aš iš karto maišau stiklainėlyje, kuris turi stiklinį dangtelį su gumine tarpine (būna pirkti maximoje prie konservavimo priemonių). Tuomet sulašinkite rožių ottą ir jeigu tai stiklainėlis, kaip mano - uždarykite ir gerai papurtykite. Jeigu maišote dubenyje - gerai išmaišykite.
Viskas. Pagaminta. Pripilkite į vonią vandens - tokią karštą dieną aš pilu vėsų vandenį, bet ne per šaltą, kad dar būtų malonu pagulėti 15-20 minučių. Supilkite pudrą, išmaišykite ir ilsėkitės. Jūs to nusipelnėte. Juk už lango - pragaras. Tai kodėl nesusikurti vėsaus rojaus namuose?

Gražaus sekmadienio!
Rūta

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis