PERŠALIMAS: TEPALAS NUO SLOGOS IR PERŠALIMO

person Autorius: ŽALIBURTAI.LT list Paskelbta: Vaikams Data: comment Komentaras: 0 favorite Paspaudimai: 668

Peršalimo sezonas įsibėgėja. Jaučiu tai pagal snargliuojančius žmones, neužsiveriančias vaistinės duris ir sūnaus komentarus, kad grupėje neatėjo ...

Peršalimo sezonas įsibėgėja. Jaučiu tai pagal snargliuojančius žmones, neužsiveriančias vaistinės duris ir sūnaus komentarus, kad grupėje neatėjo vienas ar kitas vaikas.
Nusprendžiau pasidalinti savo receptu, kuris jau turi savo patirtį. Jame eteriniai aliejai sudėlioti taip, kad stiprintų, saugotų ir kartu padėtų atsikratyti slogos ir karkalų. Jis yra veiksmingas, yra žmonių, kurie jį naudoja kiekvieną sezoną.


Eterinių aliejų sinergija:
Eucalyptus smithii 9 lašai
Eucalyptus radiata 4 lašai
Cinamomum camphora 2 lašai
Melaleuca alternifolia 2 lašai
Pinus sylvestris 2 lašai
Thymus vulgaris CT linalol 1 lašas
Rosmarinus officinalis CT verbenone 1 lašas


Aš visada rekomenduoju pasigaminti sinergiją ir tuomet sulašinti į tepalo bazę, kuria galima pasigaminti iš augalinių aliejų ir vaškų. Mano patirtis sako, kad geriausiai yra gaminti iš natūralaus nerafinuoto sviestmedžių aliejaus, saldžiųjų migdolų aliejaus ir bičių vaško. Bet visada galima atrasti savo receptą. Net galima tiesiog sulašinti reikiamą kiekį į aliejų ir turėti masažui skirtą aliejų.
Kaip naudoti? Prasidėjus slogai ar pastebėjus peršalimo simptomus tepti padus (paskui kojas apauti vilnonėmis kojinėmis), ištrinti krūtinę, nugarą. Jeigu sloga labai tekanti - tepti nosies landas. Sviestmedis gerai veikia sudirgusią panosio odą, o eteriniai aliejai atpalaiduoja kvėpavimą.
Kiek sinergijos naudoti? Aš visada rekomenduoju remtis saugios aromaterapijos rekomendacijomis ir pagal poreikį paruošti reikiamo stiprumo tepalą. Vaikams tikrai pakanka 1% koncentracijos. Suaugusiems galima ir 2%, bet yra svarbu nepamiršti, kad aromaterapijoje mažiau yra daugiau.
Neturint visų reikiamų ingridientų - tepalą galima pasigaminti Žalių burtų studijoje vykstančiose aromterapijos dirbtuvėse arba nusipirkti tiesiog pagamintą.


Būkit sveiki!
Rūta

Susijusios Žymos

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis