Dar kartą apie hidrolatus - veido drėkiklius pagamintus iš natūralių medžiagų

person Autorius: Rūta Malkutė list Paskelbta: Tinklaraštis Data: comment Komentaras: 0 favorite Paspaudimai: 440

Dar kartą prisimename hidrolatus, dar kitaip vadinamus veido drėkiklius. Artėja vasara, pasirūpinkime savo veido oda, plaukais.. malonaus skaitymo visiems :)

Hidrolatas – taip vadinamas distiliuotas augalų, gėlių vanduo. Hidrolatas gaminamas specialiame inde (alembike), kuriame yra kaitinama vandeniu užpilta žaliava (augalai/gėlės). Vandeniui virstant garais jie prisisodrina naudingųjų augalo medžiagų, o atšaldžius vėl iškrinta vandeniu, tik šį kartą jau su augalo savybėmis. Tai ypatinga auglinė substancija, pakeitusi savo būvį ir tapusi alchemiškai nemirtinga. 

Distiliuotas gėlių vanduo yra laikomas pranašesniu už augalų antpilus, nuovirus ar ištraukas. Hidroliatai yra labai stabilūs – kai kurie nekinta iki 2 metų, kur, kaip pvz.: žolelių antpilas, kas mums yra žinomas kaip arbata, surūgsta per 2 dienas.
Hidroliatai yra labai švelnūs ir visiškai saugūs. Juos galima purkšti tiesiai ant odos taip ją tonizuojant, drėkinti jais plaukus, naudoti inhaliacijoms, pilti į vonią, kvėpintis, naudoti kūdikių odelės raminimui ar net gerti.

@ŽaliBurtai ruošiami hidrolatai yra iš 100% laukinių augalų, surinktų natūraliose jų augimvietėse. Distiliavimui naudojamas tyras šaltinio vanduo. Hidrolatuose nėra jokių priedų, priemaišų, kvapų, dažų ar kitų medžiagų. Tai 100% augalinės kilmės produktas.

Naudojimas:

Hidrolatas kosmetikoje naudojimas veido valymui, atgaivinimui, tonizavimui, drėkinimui – naudojant vatos tamponėlį galima nuvalyti odą, atgaivinti. Labai patogu hidrolatą tiesiog purkšti ant veido ir palikti nudžiūti arba dar drėgną veidą tepti aliejais ar kremais. Kremą ar aliejų tepant ant hidrolatu sudrėkintos odos, jis lengviau susigeria ir yra veiksmingesnis.

Idealus poveikis odai ypač jaučiasi, kai yra naudojamas hidrolatas ir to paties hidrolato pagrindu pagamintas kremas. 

Galima naudoti kaukių gamybai maišant su įvairiais sausais priedais, pilti į vonias. 

Drėkinkite plaukus - bėgant metams plaukai ne tik pražyla, bet ir praranda natūralią drėgmę, todėl labiau slenka ir yra silpnesni. Drėkinkite plaukus hidrolatais, kurie ne tik sudrėkins, bet ir priklausomai nuo augalo "atliks" papildomą darbą – „pamaitins“ plauką, suteiks jam natūralaus žvilgesio. 

Naudokite inhaliacijoms, raminimui, gaivinimui, drėkinimui. Pvz. mažiems vaikams dygstant dantukams į burnytę papurškus ramunėlių hidrolato burnos gleivinė nurimsta.

Hidrolatai, kurių galima įsigyti:

 

Damasko rožių hidrolatas

Švitrūnų gauruotųjų (cistų) hidrolatas

Levandų hidrolatas

Melisų hidrolatas

Pipirmėčių hidrolatas

Ramūnėlių vaistinių hidrolatas

 

Nežinote kurį išsirinkti? Susisiekite ir mes jums mielai padėsime: ruta@zaliburtai.eu

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Naujos Paskyros Sukūrimas

close Prekių Krepšelis